Vitajte!

IMG_2812Prípravy na 29. ročník sú už v plnom prúde!  Púť bude od 30. 6. do 5. 7. 2020.  Len dávam do pozornosti dve veci. Pre tých čo sa chystajú prísť, bolo by fajn keby ste sa predbežne nahlásili, nech vieme koľko gulášu navariť. Ak sa vám z nejakého dôvodu nedá prísť, na stránke fungujú e-úmysly do archy. Môžete tam napísať čokoľvek čo vás trápi a my to za vás odnesieme na horu ;o). Tešíme sa na vás a vidíme sa v Muráni!

Registrácia bude prebiehať v Muráni v  utorok 30. 6. 2020  pri základnej škole od 16.00. do 19.30. Cesta od zastávky bude značená – určite to nájdete! Ak by ste prišli skôr, môžete si vybehnúť na Muránsky hrad – je odtiaľ pekný výhľad na okolie, prípadne sa ohláste na miestnej fare – určite tam nájdete niekoho kto vám povie čo a ako.  Ráno sa odchádza hneď po omši.

Púť sa začína Sv. omšou  v utorok o 20.00 hod v Muráni a oficiálne končí v sobotu polnočnou omšou na Levočskej hore. Účastnícky poplatok je 15 EUR a platí sa priamo na mieste pri registrácii. Aj tento rok sa prosím prihlásite dopredu. Čím skor 🙂 Chystáme pre vás aj malé prekvapenie a kto sa neprihlási, nič nedostane! Žartujem =). Ak vás príde viac stačí ak sa prihlási jeden a napíše koľko ľudí s ním príde.


Publikovaný

v

od