put-44

Milí priatelia,

minulý rok sme spoločne putovali na Levočskú Horu s archou plnou prosieb a aj vašich úmyslov. Ďakujeme za to, že si sa k nám pridal/a.

Spoločne sme vyniesli 250 prosieb na Levočskú Horu. Po polnočnej svätej omši sme symbolicky tieto prosby spálili. Bol to náš spoločný obetný dar, ktorý bol poslaný nebeskou poštou. Veríme, že náš Pán je mocný a koná aj dnes zázraky. Preto by sme ťa chceli poprosiť o poslanie svedectva, ktoré súvisí s vypočutým úmyslom. Toto svedectvo môže byť povzbudením pre všetkých Svedectvo stačí poslať na e-mail: muranlevoca@muranlevoca.sk. Svedectvá zverejíime na našej webovej stránke. Samozrejme, ak nechceš, aby sme zverejnili tvoje svedectvo, prosím pripíš nám o tom poznámku.

A samozrejme aj tento rok je možnosť pridať svoju prosbu do archy pre pešiu púť Muráň-Levoča. Vypočutie prosieb garantujeme. Modlitby a prosby sú v prvom rade o vzťahu s Bohom. On je láskavý a nekonečne milujúci. Počuje každú jednu modlitbu, či prosbu. Jeho oči plačú spolu s tebou a jeho srdce sa raduje spolu s tebou. Lebo ON je živý! Budeme radi, keď sa budeme spolu modliť za naše prosby.